Produkcja teledysku

Scenariusz

Realizacja teledysku zaczyna się od powstania scenariusza. W tym momencie są dwie drogi:

Pierwsza - masz gotowy scenariusz.
Doskonale! Przedstaw nam go, a my powiemy Ci, jak możemy przełożyć pomysł na obraz.

Druga - nie masz scenariusza.
Żaden problem. Zrobimy burzę mózgów i całą pewnością, coś wymyślimy z Twoją pomocą lub bez i zaprezentujemy Ci gotowy pomysł.

Wybór lokalizacji

W tym momencie szukamy miejsca, gdzie możemy stworzyć obraz do twojej twórczości. Ilość lokalizacji przekłada się na ilość dni zdjęciowych.
Warto pamiętać, że dobry obraz można zrealizować zarówno w jednym miejscu, jak i w kilku różnych miejscach.

Aktorzy

Marzysz o klipie, w którym wystąpią profesjonali aktorzy? Żaden problem! Zorganizujemy casting i dobierzemy odpowienie osoby do danych ról.

Dzień zdjęciowy

Tutaj zaczyna się najważniejszy element tworzenia teledysku (choć trudno, aby powstał on bez wcześniejszych etapów). W dniu realziacji zdjęć, wszystko jest dopięte na ostani guzik, każdy dobrze wie za jaki element realziacji jest odpowiedzialny. Nagrywamy, powtarzamy i znów nagrywamy. Wszystko po to, aby powstał doskonały obraz.

Postprodukcja

Po dniu lub dniach zdjęciowych, przychodzi czas na postprodukcję. W tym miejscu, zaczynamy pracę nam montażem. Wybieramy najlepsze ujęcia zgodnie ze scenariuszem, dopasowujemy obraz pod ścieżkę dżwiękową, wprowadzamy korekcję kolorów, renderujemuy i oddajemy w Twoje ręce 🙂